Інноваційний індекс Bankless DeFi (GMI) – розроблений для визначення ефективності токенів, які мають значення в екосистемі децентралізованих фінансів.
Інноваційний індекс Bankless DeFi (GMI) використовує стратегію індексації, щоб запропонувати широку диверсифіковану позицію в одному токені. GMI дозволяє користувачам: уникати ризику, пов’язаного з компаніями в DeFi, які часто є новими та ризикованими, але при цьому також мають потенціал у майбутньому.
Станом на 17 березня ринкова капіталізація GMI становить 1.96 мільйона доларів. З 10 січня по 10 березня 2022 року ви могли стейкати токени GMI на платформі IndexCoop та заробляти INDEX. Наразі стейкінг недоступний.
MPL — це один із 12 токенів, який зараз зберігається в індексі GMI. Ось основний огляд того, що вам потрібно знати про Maple Finance та токен MPL.
Хто такі Maple Finance?
Maple Finance — це інституційний ринок капіталу, що працює на основі технології блокчейн. Розроблений для розв'язання проблем неефективності традиційних систем. Maple на 100% переводить ринок корпоративних кредитів на блокчейн, використовуючи смартконтракти для усунення тимчасових та фінансових обмежень і блокчейн для забезпечення незмінності.
Maple Finance — це інфраструктура для експертів із кредитування на блокчейні. У компанії три основні клієнти — позичальники, кредитори та делегатори пулу.
Maple пропонує Позичальникам: прозоре, ефективне з погляду капіталу фінансування. Кредиторам: стійке та надійне джерело прибутку шляхом кредитування диверсифікованих пулів криптовалют. Кредити управляються і пишуться складними командами кредитних аналітиків, які називають Делегатами пулу, які оцінюють кредитоспроможність і встановлюють умови кредитування із Позичальниками.
З моменту запуску в основній мережі Ethereum у травні 2021 року Maple заробив понад 500 мільйонів доларів у TVL через 4 кредитні пули та виявив, що ринок продуктів підходить для криптоінституцій, які потребують доступу до капіталу для підтримки своїх бізнес-операцій.
Команда прагне до зростання у 2022 році та планує досягти 2 млрд доларів TVL до кінця червня і 5 млрд доларів до кінця року шляхом запуску нових кредитних пулів і запуску на блокчейні Solana в першому кварталі 2022 року, щоб розширити свій загальний адресний ринок. Maple Finance стане першим протоколом, який прийме кредитування під заставу на Solana, і першим протоколом кредитуванням під заставу, який буде представлений у кількох мережах.
Що таке MPL?
MPL — це власний ERC-20 токен Maple Finance. Він виконує три функції: управління, стейкінг і участь у мережевих зборах, що надходять у скарбницю Maple. Після запуску протоколу в травні 2021 року Maple розподілила 5% від загальної кількості токенів MPL через пул ліквідності на Balancer і залучила понад 10 мільйонів доларів США як надходження для фінансування протоколу, привітавши понад 1000 нових власників токенів у своїй спільноті. Власники токенів MPL можуть активно брати участь в управлінні. Спільнота вирішила використати 1 мільйон USDC від комісійного доходу для зворотного викупу токенів Maple.
Токен також можна використовувати для створення резерву на випадок дефолту у кредитних пулах. Саме цей механізм страхування заробляє стейкерам частку відсотків, які сплачують позичальники.
Токена MPL має хорошу ліквідність і нещодавно був внесений у список бірж — Coinbase, Huobi, UniSwap та Balancer.
Хто створив Maple?
Сід Пауелл є генеральним директором і співзасновником Maple Finance. Разом зі Джо Фланаганом заснував Maple у 2018 році. Сід має досвід роботи на ринках боргового капіталу та інституційному банківському бізнесі. Під час своєї кар’єри в традиційних фінансах Сід брав участь у випуску корпоративних облігацій на суму понад 3 мільярдів доларів, створив і керував програмою фінансування облігацій на суму понад 200 мільйонів доларів. Він також керував скарбницею компанії з комерційного кредитування - FinTech. Сід і Джо знали, що технологія Web3 може вирішити неефективності традиційних ринків, і розробили Maple, щоб ринки боргового капіталу на 100% об'єдналися в мережу, використовуючи смартконтракти для усунення тимчасових та вартісних обмежень і блокчейн для забезпечення незмінності.
Сьогодні команда Maple налічує понад 25 сильних співробітників із BlockFi, Kraken, Bank of America, Gemini та MakerDAO, і це лише декілька організацій блакитних фішок. Профілі команд розміщені на їхньому сайті, і вони завжди наймають нових працівників. Maple нещодавно придбала Avari , протокол кредитування під заставу, створений на блокчейні Solana та заснований інженерами Стенфорду. Квін Баррі та Джеффрі Ху глибоко ввійшли в екосистему Solana і разом з командою Maple будуть розвивати Maple у 2022 році та в майбутньому. https://maplefinance.medium.com/maple-finance-acquires-avari-for-rapid-launch-on-solana-3e821ae21bc8
Чим виділяється Maple Finance?
Maple Finance вирізняється тим, що після ретельної перевірки, видає позики під заставу криптовалютним установам.
Кредитування під заставою в криптовалютах все ще порівняно невелике і становить менше ніж 1% ринку непогашених боргів. Сьогодні позичальники Maple — це переважно маркетмейкери та DAO, які можуть бути дуже прибутковими, але їм важко отримати доступ до капіталу з банків, оскільки простір криптовалют все ще має певний ризик для репутації. Кредитування під заставу криптовалют керується делегатами пулу, які є досвідченими андеррайтерами. Вони часто управляють фондами або активами; командою з фіксованим доходом чи досвідом роботи в банку.
В списку Maple є дивовижні інституційні інвестори та стратегічні партнери, наприклад: Alameda Research, Framework, Polychain, Wintermute, Orthogonal Trading, Maven 11, BlockTower.
Чому MPL було додано до GMI?
Індекс, який відстежує ефективність зростальних децентралізованих фінансових протоколів, не був би повним без Maple.
Токеноміка MPL
Станом на 17 березня в циркуляції MPL є 4,417,985.59 токенів з максимальних 10 000 000. А ринкова капіталізація становить $118 мільйонів доларів США. Структура розподілу токенів MPL - 30% майнинг ліквідності; 25% команді; 26% Seed інвесторам; 5% публічний токен сейл, 14% скарбниця.
Слідкуйте за Maple:
Вебсайт: www.maple.finance
Біла книга: https://maplefinance.gitbook.io/maple/
Telegram: https://t.me/maplefinance
Twitter: https://twitter.com/maplefinance
Discord: https://discord.gg/fgWRMHCd7d
Це інформаційний блог, який носить виключно навчальний характер. Не є порадою щодо інвестування чи закликом купити чи продати будь-які активи чи прийняти будь-які фінансові рішення.